Grawer laserowy

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi laserem CO2 do cięcia i grawerowania. Grawer wykonać możemy na wszelkiego rodzaju gadżetach reklamowych oraz materiałach powierzonych przez klienta.

Technika laserowa CO2 pozwala na bardzo szerokie zastosowanie w branżach produkcyjnych w zastosowaniu profesjonalnych laminatów i innych specjalistycznych materiałów niezbędnych w procesach technologicznych, itp.

Plotery laserowe są nowoczesnymi urządzeniami mechaniczno-optyczno-elektronicznymi. Dzięki zastosowaniu elektroniki, promień lasera, który powstaje w tubie CO2, jest kierowany po aktualnie zadanej ścieżce, tworząc na obrabianym materiale skupioną wiązkę, za pomocą której możemy znakować, grawerować i ciąć:

drewno, plastik, pleksi, hips, szkło, ceramika, materiały powlekane, bambus, tkaniny, skróra, marmur, karton, papier, laminaty grawerskie, guma, metale anodowane, kompozyty, korek, folia, skały i inne.

Bardzo trwałe, opracowane z myślą o perfekcyjnej jakości grawera. Bogata paleta odcieni zapewnia bezgraniczną liczbę zastosowań i zróżnicowane efekty. Niezwykle trwałe, odporne na promieniowanie UV* są idealnym materiałem na zewnętrzne tabliczki znamionowe: szyldy, tablice informacyjne. Polecane również do grawerowania identyfikatorów, certyfikatów, wizytówek, żetonów, breloków oraz szeregu innych aplikacji.

Grawer laserowy

NakładCena netto
15 zł
2 - 503 zł
51 - 1002 zł
101 - 5001 zł
501 - 10001 zł
1001 - 20001 zł
2001 - 30001 zł
pow. 3000do neg.
1) Podane ceny są cenami NETTO (należy doliczyć 23% VAT)
2) Termin realizacji ustalany jest indywidualnie dla każdego zlecenia i zależny jest od zamawianego nakładu oraz materiału.
3) Do ceny grawera należy doliczyć opłatę stałą w wysokości 15,00 zł brutto i jest to opłata za konfigurację maszyny pod indywidualne zlecenie.

Do ceny grawera należy doliczyć opłatę stałą w wysokości 15,00 zł brutto i jest to opłata za konfigurację maszyny pod indywidualne zlecenie.


Podane poniżej ceny są orientacyjne i mogą się nieco różnić w zależności od grawerowanego materiału oraz projektu.