Poduszki tuszujące

Oryginalna poduszka zastępcza COLOP do pieczątek samotuszujących nasączona specjalnym tuszem o bardzo wysokiej jakości. Poduszka w procesie produkcji jest wielokrotnie testowana. Uzyskała certyfikat zgodności z normą ISO 14145-2 – zapewnia o doskonałej czytelności już od pierwszego odbicia, które pozostaje czytelne na kolejne, długie lata. Poduszka zastępcza dzięki równomiernemu rozprowadzeniu tuszu gwarantuje idealne oraz ostre odbicie. Stosowany tusz jest nietoksyczny, zabezpieczony przed wysychaniem. Wymiana poduszki jest łatwa, a sam proces wymiany nie powoduje zabrudzenia dłoni.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę poduszek zastępczych. Od szerokiego wyboru poduszek jednokolorowych: niebieskich, czerwonych, zielonych, fioletowych, czarnych oraz blanco, a także wielokolorowych w dowolnej konfiguracji. W ofercie posiadamy również poduszki specjalne przeznaczone do nasączania tuszem szybkoschnącym.

Koszt poduszki tuszującej zależny jest od modelu pieczątki, do której ma pasować. Poduszka do pieczątek standardowych firmowych, imiennych, mini datowników, itp., to koszt 12 zł brutto / szt.

Pieczątka Cena brutto
Printer 10
Printer 20
Printer 30
Printer 40
12 zł
Printer 50
Printer 60
15 zł
Inne modele