Pieczątka E-MARK

Pieczątka E-MARK - NOWOŚĆ NA RYNKU

E-mark jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem znakującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Imponujące wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami? Proszę bardzo. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu? Dokładnie tak. A to wszystko tworzone w sposób prosty, intuicyjny. Do tego oznaczanie, stemplowanie, automatyczne numerowanie. Nadruki mogą być wykonywane na każdej chłonnej powierzchni, jak dokumenty, koperty, książki, torebki papierowe, taśmy tekstylne, kartony i wiele, wiele innych. E-mark oferuje niezliczoną ilość możliwości – prawdziwe narzędzie marketingowe, biurowe i przemysłowe. 

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Przykłady zastosowania

KOLOROWA PIECZĄTKA

Intensywne kolory, doskonała jakość, wyraźnie podkreślona treść, logo firmowe odzwierciedlone w stu procentach? Teraz to wszystko jest możliwe! Twórz, zmieniaj, dopasowuj i przesyłaj kolorowe treści do urządzenia E-mark. Znakuj cokolwiek chcesz dokładnie tak jak chcesz

BIUROWE NARZĘDZIE DO ORGANIZACJI PRACY

Urządzenie E-mark jest wielofunkcyjnym narzędziem biurowym do znakowania dokumentów, teczek i innych materiałów. Wiele funkcji takich jak: automatyczna data i godzina, QR-kod i kod kreskowy czy zestaw gotowych szablonów ułatwia pracę biurową.

LOGISTYKA

Tam gdzie występuje potrzeba znakowania paczek, etykiet lub dokumentów z kodami kreskowymi, numerami artykułów lub innymi informacjami, wtedy E-mark jest bardzo pomocny. Wbudowana bateria oraz zawarty w aplikacji generator QR-kodów i kodów kreskowych sprawia, że E-mark może być zastosowany wszędzie tam, gdzie tylko zachodzi taka potrzeba.

NARZĘDZIE MOTYWACYJNE

Urządzenie E-mark może być także stosowane jako narzędzie motywacyjne. Uwolnij swoją kreatywność. Dodaj śmieszne cytaty lub życzenia urodzinowe dla znajomych albo daj motywujące zdania w zeszytach swoich uczniów lub dziecięcych książeczkach.

ZNAKOWANIE TORBY MATERIAŁOWEJ

E-mark to elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Idealnie sprawdza się jako narzędzie marketingowe i wspomagające personalizację. Wręczasz klientom upominki w torbach? Chcesz wynagrodzić pracowników? Organizujesz konkurs z nagrodami? Twórczy, ale jednocześnie praktyczny – taki właśnie jest E-mark. W twoich rękach idealne narzędzie, które doskonale wykona powierzone zadanie. 

PERSONALIZACJA I NARZĘDZIA MARKETINGOWE

Dzięki urządzeniu E-mark, wszystkie rodzaje folderów, kopert, torebek,…mogą być łatwo personalizowane dlatego jest ono idealne dla celów marketingowych. Użyj go podczas wydarzeń i kontaktów z Twoimi Klientami.

PIECZĄTKA

Co prawda E-mark to zdecydowanie więcej niż pieczątka, ale w każdej chwili może się po prostu nią stać – i to dokładnie taką, jaką akurat potrzebujesz. Pieczątka firmowa, imienna, podpisowa, datownik, numerator, a może jakaś konkretna treść? Dzięki E-mark teraz to wszystko jest pod ręką!